Velkoformátové dlaždice – Objevte velký formát

Věděli jste, že v prostoru od podlahy ke stropu můžete mít… pouze jedinou dlaždici? Nový formát dlaždic od společnosti Tubądzin Group upoutá svou rozměrovou šířkou – až 120×275 cm. Objevíte jej mezi jinými v nových kolekcích Monolith – Aquamarine, Pietra Blue a Impress. Přečtěte si článek a zjistěte o nich více.

Pokládání velkoformátové dlažby na stěny a podlahy je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí elegantní a moderní interiér. Tyto obklady se často vyskytují v domácnostech s moderním designem, kde je žádoucí vytvořit pocit prostornosti a luxusu. Porcelánová kamenina vyniká skvělými užitnými vlastnostmi – odolává mrazu, vlhkosti a teplu. Je zajímavé, že díky systému TAS lze dlaždice aplikovat i na fasády. Objevte náš nový formát a nové kolekce.

Inspirace monumentálními vodami oceánů či nádhernými přírodními kameny doplněná výrazným velkým formátem dlaždic – podle našich designérů je to jeden z nejlepších způsobů, jak v interiéru vyvolat „wow“ efekt! Objevte tři kolekce, které vám to umožní.

1.Velkoformátové obklady inspirované majestátní krásou Tichého oceánu – kolekce Aquamarine

Každý, kdo alespoň jednou spatřil oceán, potvrdí, že jeho krása je ohromující – obzvlášť v případě největšího a nejhlubšího Tichého oceánu. Pozorujete-li jej, zjistíte, že během dne mění barvy. Ráno, když vychází slunce, vlny osvětlené slunečními paprsky získávají zlatavé odstíny a odhalují fascinující svět pod vodní hladinou.

Harmonie a úcta, které v člověku vyvolá setkání s takovým monumentálním živlem, inspirovaly k vytvoření modré kolekce velkoformátových dlaždic Aquamarine.

Aquamarine kolekce

 

V noci se voda jeví jako neproniknutelně černá, odrážející měsíční světlo. Tuto tvář oceánu oslavujeme i v kolekci Aquamarine black.

Instalace velkoformátových dlaždic v černé barvě je skvělý nápad, pokud si přejete uchovat v domově krásu nočního oceánu.

Black aquamarine kolekce

 

2. Velkoformátová dlažba – inspirace jadranským mramorem pro kolekci Pietra Blue

Co kdyby bylo možné mít doma obklady inspirované kamenem, z něhož jsou vytesány sloupy Bílého domu? To se stává realitou s nástěnnou keramikou z kolekce Pietra Blue! Úchvatný bílý mramor, který inspiroval tyto dlaždice, pochází z chorvatského ostrova Brač v Jaderském moři.

Fasády budov na jadranském pobřeží se třpytí v odrazech slunečních paprsků od mořské hladiny, což vytváří úchvatnou podívanou, jež potěší každého turistu. Tento efekt nás inspiroval k vytvoření modrého a zlatého dekoru na čistě bílých dlaždicích, který jim dodává unikátní vzhled.

Pietra blue kolekce

3. Impress – velkoformátové obklady, které zanechají dojem

Patagonský kvarcit je materiál známý jako brazilský poklad s výjimečnými dekorativními vlastnostmi. Tento přírodní kámen se pyšní bohatstvím unikátních vzorů a barev, které se mění s intenzitou světelných odlesků, jež na ně dopadají.

Tento efekt jsme ztvárnili v kolekci velkoformátových obkladů Impress. Úchvatné vzory na nástěnné keramice nejsou narušeny díky velkým rozměrům dlaždic a díky menšímu počtu spár není vizuálně omezena výška místnosti.

Impress kolekce

Tyto fenomenální nové kolekce – Aquamarine, Pietra Blue a Impress – jsou ideální volbou pro moderní interiéry! Každá z nich obsahuje velkoformátové dlaždice v novém, větším formátu 120 × 275 cm. Vyberte si je pro jedinečné uspořádání vašeho prostoru.

 

 

Přečtete si také: 5 způsobů vytvoření vzorů na stěnách – kouzlo přírody

 

Převzato z Tubadzin.pl


Velkoformátové dlaždice – Objevte velký formát Veľkoformátové obklady – objavte veľký formát!