Jak zacházet s benátským štukem v kuchyni

Kuchyně je místnost, kterou chce mít každá žena dokonalou, kromě dostatečného prostoru je nutná také snadná údržba a vzhled, aby se tam všichni cítili dobře.

Kuchyňská linka se nikdy neumisťuje do prostoru místnosti, potřebujete neustálý přístup k elektrickým zásuvkám, abyste mohli vařit, což vede k otázce, jak vyřešit volný prostor, který vzniká za pracovní deskou mezi vrchní a spodní policí. Tento prostor se nejčastěji vyplňuje stejným materiálem, který je využit na výrobu kuchyňské linky.

Na druhou stranu nejhorší alternativou bývá čistá zeď, která je v nejhorším případě natřená bílou barvou. Jestliže chcete svoji kuchyň obohatit o eleganci a cítit se exoticky, využijte benátský štuk, který vaši kuchyni dodá šmrnc.

 

Čistá kuchyň = dokonalá kuchyň

Benátský štuk je do kuchyně ideální alternativou, jejíž největší předností je snadná údržba, po vaření vám bude stačit jen vlhká houbička, kterou snadno setřete všechny nečistoty, které se během vaření nahromadily. Nemusíte se bát ani v prostoru dřezu, je-li benátský štuk opatřen ochrannou vrstvou vosku nebo laku, je materiál zcela voděodolný.

Kuchyně bývají často do světlejších barev, i řpesto jde benátský štuk s trendy, vybrat si můžete z dlouhé škály barev, které se přímo a snadno přizpůsobí stylu vaší kuchyně. Jste-li v kuchyni jako slon v porcelánu, dbejte benátskému štuku zvýšené pozornosti, jedná se o poměrně křehký materiál.

Než vyrazíte na nákupy, dostatečně dobře si změřte prostor, kam byste benátský štuk chtěli aplikovat, je důležité, abyste měli dostatek materiálu, neboť se nanáší po vrstvách, přičemž každá vrstva vyžaduje dostatek preciznosti a zručnosti, pokud vám tyto schopnosti chybí, raději se domluvte s profesionálem.


Jak zacházet s benátským štukem v kuchyni Ako zaobchádzať s benátskym štukom v kuchyni