Kamenný koberec – interiér

Skvělá místa, kam umístit kamenný koberec v interiéru

Kamenný koberec si získává stále větší popularitu. Jeho využití je nejen v okolí domu, ale i v našich interiérech. Jak využít kamenný koberec v interiéru, abychom si mohli vychutnat co nejvíce jeho užitných vlastností?

Interiérový koberec do koupelny

Prvním místem v interiéru, kam se hodí kamenný koberec je bezesporu naše koupelna. Směs pro kamenný koberec interiér je totiž s povrchovou úpravou dokonale voděodolná a protiskluzová.

V koupelně vytvoříte nádherné aplikace a získáváte povrch z přírodního materiálu, který nemá žádnou spáru a snadno se udržuje. Výbornou vlastností interiérového kamenného koberce je jeho snadné tvarování a možnost nanesení na nejrůznější typy povrchů. Pokud se rozhodnete pro změnu v koupelně, můžete ji mít kompletně hotovou i za jeden víkend. Není totiž nutné odstraňovat původní obklady a dlažbu.

 

Kamenný koberec do kuchyně

Kamenný koberec nachází uplatnění nejen na podlaze v kuchyni, z důvodu krásného vzhledu, ale i za kuchyňskou linkou. Proč? Protože je dokonale odolný proti vyšším teplotám a můžete jej bez obav umístit za kuchyňskou linku. Stříkající voda v okolí dřezu jej také nijak neohrozí. Získáte povrch s vysokou odolností a praktický na čištění.

Jak dekorovat interiér s kamenným kobercem

Kamenný koberec se v interiéru nanáší podobně, jako když uhladíte písečnou plochu. Proto je možné střídání barev nebo vyříznutí určitých částí a nahrazení poutavými aplikacemi. Dokonale vypadá kamenný koberec v interiéru při obkládání stěn. Můžete zcela proměnit okolí krbu, obložit stěnu za televizí nebo akváriem. Kromě dokonalého vzhledu získáte i izolaci od hluku.

Prohlédněte si vaši koupelnu, vstupní chodbu nebo kuchyni. Kamenný koberec je výborným materiálem, který zvládne vnést do interiéru moderní nádech a punc luxusu už za pár hodin.


Kamenný koberec – interiér Kamenný koberec – interiér