Kamenný koberec na stěnu

7 hlasů pro kamenný koberec

Moderní krytinou, která si získává stále větší popularitu je kamenný koberec. Je výbornou volbou pro venkovní prostory i do interiérů. Kamenný koberec na stěnu je poutavou dekorací, kolem bazénu zajistí protiskluzový povrch a schody ochrání před námrazou.

1. Kamenný koberec do kuchyně

Koberec na stěnu? Ano. Ale ten kamenný. Je to moderní krytina, která pro své vlastnosti nachází stále širší uplatnění. Kamenný koberec na stěnu je možné použít za kuchyňskou linku. Bude dobře odolávat vlhku, mastnotě i vyšším teplotám za varnou deskou.

2. Kamenný koberec do vstupní chodby

Vstupní chodba je namáhanou a hlučnou částí bytu. S pomocí kamenného koberce vytvoříte odolnou podlahu beze spár, co umí tlumit kročejový hluk.

3. Kamenný koberec na terasu

Velkého využití nachází kamenný koberec v bezprostředním okolí rodinných domů. S kamenným kobercem se nemusíte obávat ani grilování na terase.

 

4. Kamenný koberec ke sprchovému koutu

Krásně vypadá kamenný koberec v koupelnách. S úpravou pro interiér se speciálním gelem uzavře povrch a kamenný koberec je voděodolný. Obložení sprchového koutu kamenným kobercem namísto dvou skleněných výplní ušetří mnoho námahy při úklidu.

5. Protiskluzový povrch kolem bazénu

Vodní radovánky přináší spoustu louží do okolí bazénu. Kamenný koberec je samo-drenážní. Odvádí vodu do spodních vrstev půdy.

6. Odolné schodiště

Na vstupní schodiště máme vysoké nároky. Rizikem je především zimní námraza a sněhové závěje. Zkombinujte kamenný koberec s topnou rohoží. Schody budou vyhřívané a porézní povrch neklouže.

7. Ozdobte zahradu

Veškeré chodníky na zahradě nebo dekoraci opěrných zídek můžete zhotovit z kamenného koberce. Je praktický a vypadá úchvatně.

 

Zbývá poslední úkol. A možná ten nejtěžší. Vybrat ze široké nabídky ten nejkrásnější dekor. Kterému dáte přednost?


Kamenný koberec na stěnu Kamenný koberec na stenu