Kamenný koberec sprchový kout

5 míst kam se v koupelně hodí kamenný koberec

Kámen, dřevo, sklo. Oblíbené materiály, co umí vykouzlit útulný interiér. Jaká je jejich moderní podoba? A jak je kombinovat například v koupelně? Tak, abyste docílili snadné údržby. Obklady z kamenného koberce si zamilujete.

1. Kamenný koberec u sprchového koutu

Sprchový kout je místem relaxace i místem, které uvolní svalové napětí. Proudu vody si chceme užívat co nejčastěji. Méně častěji se chceme věnovat leštění skleněných ploch u sprchového koutu. Známe řešení. Je tu kamenný koberec sprchový kout. Skleněná můžete ponechat pouze dvířka a ostatní stěny zhotovit z nádherných říčních kamínků.

2. Dekorujte umyvadlo

Pod umyvadlo si s oblibou umísťujeme skříňku. Bohužel je náchylná na vlhkost a časem jsou na ní znát stopy opotřebení. Svrchní deska mezi skříňkou a umyvadlem může být odolná. Zhotovte ji z kamenného koberce.

 

3. Kamenný koberec k vaně

Obložením vestavěné vany kamenným kobercem získáte poutavou dominantu místnosti a oživíte ostatní jednobarevný obklad.

4. Odolná podlaha

Podlaha v koupelně může být beze spár, a s vysokou odolností. Vyberte si kamenný koberec a povrch uzavřete interiérovým gelem. Podlaha hřeje a je krásné se po ní projít.

5. Vyměňte obklady za jediný den

Kamenný koberec můžete použít na starý obklad bez nutnosti jeho odstranění a vybroušení. Kompletní proměnu koupelny stihnete za jediný den.

Jak se pracuje s kamenným kobercem

Kamenný koberec je k dostání jako sypká směs kamínků a balení speciální pryskyřice a tužidla. Složky se smíchají tak, že jsou kamínky zcela obaleny. Směs postupně vysypete a rozetřete hladítkem. Je dokonale tvárná a překážkou nejsou ani elektrické zásuvky nebo vestavěné skříňky. S trochou šikovnosti zvládnete celý proces sami. Na větší plochy se však doporučuje odborná instalace.


Kamenný koberec sprchový kout Kamenný koberec sprchový kút