Kamenný koberec na balkon

Nejkrásnější balkony mají dotek přírody

Balkon je místem, kde toužíme po pohodlí a příjemném posezení. Je to přirozený přechod mezi interiérem a venkovním prostranstvím. Snažíme se jej osázet květinami, pěstujeme na něm bylinky někdy i drobnější zeleninu. Sem patří krytina z přírodního materiálu.

Balkon s novou podlahou

Převážná většina starších balkonů má nevyhovující podlahu. Stačí trocha vlhkosti a podlaha se stává velmi kluzkou. V zimně namrzne a obložení se začíná drolit, praskat, loupat. Kamenný koberec na balkon vyřeší veškeré neduhy. Dokonce nebudete muset ani odstraňovat původní povrch. S kamenným kobercem budete vyrovnávat podklad i vytvářet nášlapnou vrstvu jedním pohybem.

Balkón, co hřeje a neklouže

Kamenný koberec na balkon můžete kombinovat s topnou rohoží. Povrch s přirozenou strukturou neklouže a topná rohož se postará o námrazu i sněhové závěje. Balkón si budete moci užívat mnohem déle, a i ve dnech, kdy vám dříve nepřálo počasí. A do bosých nohou vás budou hřát říční kamínky. Víte o lepším doteku přírody?

 

Říční kamínky v širokém sortimentu

Nabídka materiálů na kamenný koberec je velmi široká. Na výběr máte říční kamínky různých velikostí a více než desítku barevných kombinací. K dostání jsou i perleťové kamínky. K těm nejluxusnějším pak patří štípaný mramor.

Rychlá pokládka a snadné tvarování

Směs kamenného koberce je připravena i k aplikaci svépomocí. Stačí základní nářadí a trocha šikovnosti. Zručný kutil nebude mít s instalací podlahové krytiny sebemenší problém. K větším a členitějším plochám se doporučuje přizvat profesionálního pokladače.

Směs je při aplikaci měkká a tvárná, snadno se přizpůsobí nerovnostem podkladu. Kamenný koberec můžete položit na dřevo, beton, asfalt i dlaždice. Jednotlivé barevné provedení směsí je možné i kombinovat mezi sebou. Tím vytvoříte zajímavé aplikace a dekorace.


Kamenný koberec na balkon Kamenný koberec na balkón