Kamenný koberec na svislé plochy

3 místnosti, kterým chybí kamenný koberec

S kamenným kobercem se často potkáváme v zahradách okolo rodinných domů. Cestu si našel i na veřejná prostranství a stále častěji jej pouštíme do interiérů. Méně častá je aplikace kamenného koberce na svislé plochy. Zjistěte, jak jej můžete využít.

Kouzla za kuchyňskou linkou

Stále patříte mezi ty, kteří mají za kuchyňskou linkou nevzhledné dlaždičky? Jejich dekor už dávno vyšel z módy a řada z nich je popraskaná? Nebo se chystáte na instalaci nové kuchyně a nevíte si rady, jak vyřešit prostor za kuchyňskou linkou?

Je tu kamenný koberec na svislé plochy.

Za kuchyňskou linkou je velmi praktický, protože nemá jedinou spáru, ve které by se usazovaly nečistoty. Odolává mastnotám a můžete na jeho čištění použít desinfekční prostředky. Nemusíte mít sebemenší obavu umístit jej v blízkosti dřezu nebo za varnou desku.

 

Snadná aplikace kamenného koberce v koupelně

Do nové koupelny se obklad stěn vybírá poměrně snadno. Stačí zvolit povrch, který bude odolný vlhkosti a nebude mít žádné spáry, aby byla údržba co nejsnadnější. Zároveň bychom si přáli moderní vzhled a přírodní materiál, který nezatěžuje životní prostředí. Vítězem je kamenný koberec.

Starší koupelna vyžaduje namáhavou rekonstrukci a stěhování z bytu na několik týdnů. Je třeba odstranit starý obklad i dlaždice. Často pak následuje vybroušení a nová omítka, která musí zaschnout. Opravdu není možné najít snadnější postup? Ale ano.

Rozhlédněte se po nabídce moderních materiálů a jistě zvítězí kamenný koberec. V koupelně jej můžete aplikovat přímo na původní obklady. Stačí jen vyměnit krabice na zásuvky za hlubší. Nový vzhled koupelny bude hotov za jeden víkend.

Obývací pokoj s tisícem kamínků

Navazuje váš obývací pokoj přímo na terasu, a ještě se můžete pyšnit krbovými kamny? Pak na terasu zvolte kamenný koberec a pokračujte až do obývacího pokoje. Vytvoří se jednotná zóna, nádherné propojení vnitřního a venkovního prostoru. Ve stejném dekoru pak obložte stěnu za krbovými kamny.


Kamenný koberec na svislé plochy Kamenný koberec na zvislé plochy