Kamenný koberec údržba

Nejkrásnější podlaha na terasu a zimní zahradu

Terasu a zimní zahradu vnímáme jako kouzelné místo, vyhrazené jen pro odpočinek a relaxaci. Zpříjemní nám ji pokojové květiny, bylinky, zelenina a třeba i fontánka. Použití přírodních materiálů na podlahu se přímo nabízí. Zkuste kamenný koberec.

Kamenný koberec do zimní zahrady i na terasu

Zimní zahrady jsou tolik oblíbené proto, že nám poskytnou malý kousek přírody v místech, kde nemáme možnost venkovní zahrady. Někdy z důvodu bydlení v bytě jindy z důvodu nepřízně počasí.

Podle velikosti zimní zahrady nám prostor umožní pěstování nejrůznějších menších druhů zeleniny, bylinek i okrasných pokojových květin. Při zařizování zimní zahrady myslíme určitě na posezení a vybíráme dřevěné provedení stolku a židliček. Krásně vypadá i ratanová pohovka. Jak ale vyřešit podlahu?

 

Nabízí se přírodní materiály, abychom doladili celkovou atmosféru místa. Na výběr je několik dekorů kamenného koberce. Říční kamínky rozsypané do pevné plochy bez jediné spáry vypadají opravdu úžasně. A co kamenný koberec údržba? I ta vás příjemně překvapí. Na běžné čištění stačí smeták nebo mop.

Na terase si můžete dovolit čištění zahradní hadicí nebo vysokotlakým čističem. Kamenný koberec snadno udržíte hygienicky čistý. A zkuste se projít bosou nohou! Dotek teplých, hladkých oblázků si zamilujete.

Jednoduchá pokládka, snadné tvarování

Kamenný koberec je k dostání jako sypká směs. Celistvou hmotu připravenou k aplikací získáte smícháním s pryskyřicí a dalšími složkami. Kamínky se jednotlivě obalí. Stačí vysypat na určenou plochu a pomalu upravit hladítkem. Vytvrdnutí je dostatečně pomalé na to, abyste stihli hmotu pohodlně rozmístit kam potřebujete, včetně tvarování okrajů a přechodů. Po skončení práce se můžete projít po povrchu už za jeden den. Jestliže chcete voděodolný povrch, stačí kamenný koberec uzavřít interiérovým gelem.


Kamenný koberec údržba Kamenný koberec údržba