Kamenný koberec postup

Nejlepší krytina, co stimuluje imunitní systém

Jistě jste slyšeli o tom, že chůze naboso je zdraví prospěšná. Dokonce se prodává i obuv, co simuluje pocit chůze bosky. Přirozenou masáž chodidel si můžete dopřát několikrát denně. Pusťte do interiéru kamenný koberec a začněte posilovat imunitní systém.

Zdravá bosá chůze

Mnoho odborníků doporučuje chůzi bosky, aby došlo k lepšímu prokrvení chodidel. Obuv, ponožky i punčochy máme odhodit a pustit k chodidlům vzduch a vnější stimulaci.

Chodidlo je plné citlivých akupresurních bodů, co se přímo zaradují z kontaktu s povrchem. Kde se ale procházet, abyste předešli zranění? Můžete u vás doma nebo v prostoru před domem. Stačí vybrané plochy zpevnit nádhernou moderní krytinou. Kamenným kobercem.

Má protiskluzný povrch, je teplý na dotek a zároveň si ponechává velmi jemnou přírodní strukturu. Procházka bosou nohou je příjemná i zdraví prospěšná. Lepší prokrvení chodidel dokonce pomáhá snížit krevní tlak a podporuje správnou funkci imunitního systému.

 

Šikovné ruce si s kamenným kobercem poradí

Směs kamenného koberce je dodávána jako sypká směs kamínků a směs speciální pryskyřice. Pro interiérové použití se dále doporučuje uzavření povrchu interiérovým gelem. Pokládka je poměrně snadná. A co kamenný koberec postup práce? Aplikace je opravdu snadná, konkrétní postup položení kamenného koberce se mírně liší podle typu podkladu. Ale nemusíte mít obavy. Existuje mnoho návodů včetně video-návodů. Vždy jsou i součástí balení při zakoupení produktu nebo jsou k dispozici na stránkách výrobce.

Pokud byste se pouštěli do větších ploch, která je plná přechodů, doporučuje se odborná pokládka. V opačném případě ale zvládnete pokládku svépomocí. Potřebovat budete jen několik běžně dostupných pomůcek.

Mnohem těžší, než samotná pokládka je ale výběr toho nejhezčího dekoru.


Kamenný koberec postup Kamenný koberec postup