Lišty pro kamenný koberec

Co je nejlepší na kamenném koberci? Vzhled a odolnost!

Rozhodli jste se pro úpravu venkovního prostranství u domu nebo uvažujete o rekonstrukci v interiéru? Pak je nejvyšší čas seznámit se s výhodami moderní podlahové krytiny. Kamenný koberec má mnoho výhod. Skvělým vzhledem a odolností seznam výhod jen začíná.

Moderní a nadčasový vzhled kamenného koberce

Kamenný koberec je k dostání v mnoha provedeních. Liší se barva kamínků i jejich velikost. K dostání jsou směsi říčních kamínků, kamínky s perletí nebo směs z mramoru. Základní směsi se dají mezi sebou kombinovat, vytvářet nejrůznější grafické motivy nebo poutavé aplikace. Vždy můžete mít originální vzhled.

Kamenný koberec je přírodní materiál. Obliba přírodních materiálů neklesá ani s měnícími se módními trendy. Proto vězte, že pořízením kamenného koberce si vybíráte krytinu na desítky let.

 

Nebojte se vertikální aplikace

Směs pryskyřice a tužidla je natolik pevná, že umožní i aplikaci na vertikální plochu. Není třeba žádné bednění, směs nestéká. Vždy si ji připravte tak, abyste postupovali po částech. Kamenný koberec je dobře tvárný po asi 45 minut, kdy je nutné jej uhladit a urovnat. Poté dochází k jeho postupnému tuhnutí.

Nová podlaha pro vaši terasu

Terasy u rodinného domu jsou místem, kde se setkávají přátelé a podlaha musí čelit velké zátěži. Musí odolávat nečistotám, namáhání sněhem, mrazem i deštěm. Zároveň toužíme po tom, aby vypadala co nejlépe. S kamenným kobercem se nemusíte bát. Pořiďte si základní směs, lišty pro kamenný koberec, hladítko a můžete se pustit do díla.

Zakončení kamenného koberce můžete vést buď do pravého úhlu nebo s pomocí hliníkové lišty na kamenný koberec. V případě použití lišty kamenný koberec nanášíte až po hranu. Pokud budete ukončovat do pravého úhlu, vymezíte prostor deskou s nepřilnavým povrchem.

Před vámi je náročný úkol. Vybrat nejhezčí dekor.


Lišty pro kamenný koberec Lišty pre kamenný koberec