Využití mozaikové omítky

DEKORATIVNÍ / MOZAIKOVÁ OMITKA HH – tzv MARMOLIT

Omítka HH je novodobá dekorativní omítka na bázi vodou rozpustné aklrylové pryskyřice a vysoce kvalitních barevných křemičitých kamínků. Díky jednobarevné nebo vícebarevné kombinaci , můžete dosáhnout vysoce kvalitního designu/projektu, jak v interierovém, tak exterierovém stavebnictví.

Je vhodná jako ochrana pro různé typy povrchů: beton, klasické omítky, vápenco-cementové omítky, sádrokartonové desky, vrstvy zateplovacích systémů atd.

Díky obsahu křemičitých kamínků je zároveň velmi odolná a vhodná především tam, kde hrozí mechanické poškození nebo kde je nutná větší odolnost materiálu vůči klimatickým podmínkám: vnější zdi budov, sokly budov, balkóny, oplocení, veřejná prostranství, komerční prostory, chodby, schodiště, kanceláře atd. Obsahuje fungicidy omezující růst hub, plísní a řas na povrchu, čímž zamezí častému čištění.  Je dobře odolná proti povětrnostním vlivům a diky své tvrdosti a barevnosti, zaručuje neustále perfektní vzhled povrchu.

 

Moderní fasáda postavená podle stavebních norem není jen vizuální ornament každé budovy. Dává a zdůrazňuje jedinečnost těla a kombinuje se s dekorativními technikami, přitahuje pozornost a zájem. Nová nabídka produktů HORST HERMANN v oblasti dekorativních omítek vám umožní dosáhnout jedinečných efektů, které nejen přilákají investora, ale i návrháře a architekta.


VYUŽITÍ MOZAIKOVÉ OMÍTKY Využitie mozaikovej omietky