Kamenný koberec – vzorník

Kamenný koberec v interiéru vykouzlí vysoce odolnou podlahovou krytinu s příjemnou strukturou. Ve venkovních prostorách se můžete těšit z povrchu, na kterém neuvidíte kaluže a co nebude klouzat. Jaký dekor se nabízí?

Jak vypadá kamenný koberec

Kamenný koberec v základním balení obsahuje sypkou směs kamínků různého tvaru, barvy a velikosti. Tyto kamínky se smíchají se speciální směsí pryskyřice a tužidla. Každý z nich bude perfektně obalen a připraven pro aplikaci do jednotné plochy.

Připravená směs se roztírá na podlahu nebo zeď a uhladí se do roviny. Směs je schopná vyrovnat drobné prohřešky na původním povrchu. Vše se snadno tvaruje a upravuje. Dokonce můžete určité části vyříznout a nahradit je vzory z jiného dekoru. Získáváte unikátní aplikaci zajímavého vzhledu.

3 základní typy kamenného koberce

Vybírat budete mezi desítkami směsí. Zpravidla se jedná o variace říčních kamínků, perleťových kamínků nebo štípaného mramoru.

Každá ze 3 kategorií má celou řadu úprav a možností barevného provedení. Více vám napoví kamenný koberec vzorník.

 

Co přináší nová krytina

Ve venkovních prostorách se kromě nádherného vzhledu budete těšit i z jednoduché údržby. Kamenný koberec je ve venkovních prostorách bezpečnostním prvkem. Přirozená sktruktura zabraňuje uklouznutí a materiál nepromrzá.

Vnitřní prostory se mohou těšit na odolný materiál. Ten oceníte za kuchyňskou linkou nebo v koupelně. Za kuchyňskou linkou odolává vysokým teplotám, vlhkosti i mastnotě. V koupelně zvládne každodenní stříkance vody.

Cena kamenného koberce

Potěší vás i to, že krytina, která vám bude sloužit desítky let je velmi dostupná. Cena kamenných koberců začíná na 250 korunách za m2. Proč si jej nedopřát? Stačí si jen vybrat mezi říčními, perleťovými a mramorovými kamínky. Který se bude u vás nejlépe vyjímat?


Kamenný koberec – vzorník Kamenný koberec vzorkovník